Profil użytkownika
betris
betris
42-512 Psary
Zwycięstwa 40a
Śląskie
betris
O mnie

      Pracownia Krawiecka Mody Ślubnej i Wizytowej zajmuje się projektowaniem oraz szyciem na miarę sukni ślubnych, kreacji wizytowych i wieczorowych. Zdobywając doświadczenie w krawiectwie miarowym od roku 1996, powstało miejsce, w którym pomysły naszych klientek przeistaczają się w gotowe stroje.

 

      Proponujemy szycie na miarę, dopasowując kreację indywidualnie dla każdej klientki, mającej swój własny styl, posiadającej różną sylwetkę, chcącej wyglądać elegancko i czuć się komfortowo.

 

      Zapraszamy na spotkanie w naszej pracowni "betris", przyjemną rozmowę na wygodnej sofie przy dobrej kawie. Wykorzystamy ten czas na omówienie przyszłej sukni ślubnej. Poznamy Pani styl, upodobania, tak aby kreacja wyrażała Pani osobowość, a przede wszystkim była suknią, o której Pani marzy. Umówimy się na przymiarki, pomiędzy którymi może Pani rozwijać swoje pomysły – czasem w trakcie realizowania projektu pojawiają się najlepsze wizje.

 

      W pracowni nie narzucamy swojego zdania, wsłuchujemy się w  Pani wyobrażenia, dopiero potem staramy się stworzyć w myślach kreację odpowiadającą Pani oczekiwaniom. Wówczas tworzymy wstępny szkic, opisujemy model. Możemy podsunąć swoją koncepcję, pomóc w doborze koloru, gatunku materiału, zaproponować dodatki, ozdoby

 

      W dniu ślubu będzie Pani dla otaczających ludzi najważniejszą osobą, dlatego ujawniając nam swoje pomysły na suknię, zajmiemy się ich realizacją. Jeśli jest Pani osobą zainteresowaną nietypową kreacją, a zarazem chce Pani przez to wyrazić siebie,  zapraszamy.

 

Kontakt

Pracownia Krawiecka Mody Ślubnej i Wizytowej "betris"

ul. Zwycięstwa 40a, 42-512 Psary, woj. śląskie

tel. 607217003

e-mail: moda.betris@interia.pl